top of page
HALL.jpg

אנשי        המחר

ד"ר עוז גוטרמן

למידת המחר נראית אחרת!

קורסים דיגיטלים למנהלים ועובדים

איך נראה עולם ההדרכה של העתיד? איך מביאים חדשנות וייחודיות לארגונים?
מזמינים אתכם לחשוב אחרת ולבחור אחרת, בהכשרות הדיגיטאליות ברמה הגבוהה ביותר בישראל. תנו למנהלים ולעובדים את היכולת ללמוד את התכנים המתקדמים ביותר מתי ואיך שנוח להם - כי לשם מתקדם כבר עכשיו העתיד.

ניהול זמן - הכשרה הכוונת

כמה פעמים אנחנו שומעים את עצמנו או את עובדינו אומרים: "אם רק היה לי זמן, הייתי מסיים את התהליך... הייתי לוקח על עצמי את הפרויקט הזה... הייתי מצליח להשלים את ההכשרה... הייתי מבלה יותר זמן עם הילדים... הייתי מייצר תהליכי בקרה... הייתי מתכנן את העבודה יותר טוב... הייתי הולך למכון כושר... הייתי חוזר לנגן."

אתגרי העולם החדש הם מורכבים ושונים, ולא פעם אנחנו שומעים את האמירה "הדרישות פה לא הגיוניות", וזו עוד הוכחה לצורך של כולנו בכלים חדשים. כמו בכל תחום אחר, גם תחום הניהול העצמי עשה קפיצת מדרגה מטורפת בשנים האחרונות ובעיקר בזמן משבר הקורונה. המחקרים והידע החדשים בתחום מביאים לנו כלים התנהגותיים ופרקטיקות פשוטות שנותנות.

מענה אחר בסדרה מהפנטת וייחודית המורכבת מסרטונים קצרים נקבל את המחקרים העדכניים והמהפכניים בנושא ניהול זמן, נבין מדוע כל שיטות ניהול הזמן הישנות אליהן נחשפנו עד עכשיו לא הביאו אותנו לקפיצת המדרגה הנחשקת, ונצא ביד עם תובנות ופרקטיקות משנות חיים.

הכשרה חדשנית שלא תרצו לחסוך בה אפילו שנייה...

הנעה-אפקטיבית-02.jpg

חלק מרכזי. חיוני ומאתגר מחוויית העבודה בעולם המודרני הוא הצורך המתמיד להניע את סביבתנו למוטיבציה מתמשכת לדברים שאותם אנחנו רוצים שיעשו. היכולת להניע קולגות, מנהלים, עובדים ולקוחות היא אחד הכלים הבסיסיים ביותר בעולם העבודה המודרני.

כשחסר ידע מעשי בהנעת אנשים, במקרים רבים הם יבצעו את הדברים ברמה נמוכה, באיחור או שלא יבצעו בכלל. בהכשרה דיגטלית חדה, מהנה, קצרה ומדויקת, נדבר על הכלים של המחקר החדש. מה למדנו במשבר הקורונה על הנעה מרחוק? מה אפשר וכדאי ללמוד מאלו שמצטיינים בהנעת אנשים ללא סמכות? סרטוני ההכשרה בנויים כתהליך שיעביר אותנו מידע לעשייה, מהבנה והפנמה לפעולות פרקטיות בשטח.

הייתם רוצים להשתפר בהנעת אנשים? רוצים להבין מה באמת מניע בני אדם לפעולה – היה חשוב לנו להביא לכם את הערך הרב ביותר, בצורה המדויקת והמותאמת ביותר לאנשים עמוסים בעולם שטס קדימה.

מדעי האושר - הכשרה הכוונת

התגליות החדשות והמרתקות של מדע האושר פותחות בפנינו עולם חדש של הבנה ואפשרויות. בסדרה של סרטונים מלהיבים וחדים נקבל גישה אחרת, קלילה, חדשנית ופרקטית, לשיפור האושר שלנו ושל האנשים סביבנו.

רוצים לנהל טוב יותר את האווירה בבית? להתמודד מעולה עם שגרה ושחיקה? לייצר הרבה פאן בעבודה? הכשרה דיגטלית, ממוקדת וסוחפת שמקפיצה אותנו עוד שלב במשחק החיים.

מדעי האושר כמו שעוד לא שמעתם - אחר חדש ומעשי - ובעיקר, אפשר לשמוע את זה כל פעם שיש לכם דקות פנויות.

כל הסיבות להרשם להדרכות שלנו

  • כל משתתף בוחר את התרגולים והתכנים הרלוונטיים לו ומתקדם בהתאם אליהם. ניתן לבצע את ההכשרה בזמן ובמקום המתאימים למשתתפים.

  • ניתן לחזור על ההכשרה או חלקים ממנה כמה פעמים שהמשתתף מעוניין.

  • ההכשרות מבוססות על 20 שנות ניסיון של עבודה עם עשרות אלפי עובדים ומנהלים בארגונים המובילים במשק.

  • כל הכלים הם מבוססי מחקר ונוסו בפועל בהצלחה בשטח.

  • תכנים דינמיים, מרעננים וחדשניים המועברים באופן זורם על ידי ד"ר עוז גוטרמן וניב פרן.

  • כל עקרון נגמר בתרגול יישומי ובבדיקה של המשתתפים לגבי הביצוע בפועל בשטח.

  • המשתתפים מקבלים פלט מותאם אישית המסכם את כל הסעיפים המעשיים לביצוע שיצרו במהלך ההכשרה.

  • הכלים המעשיים המתקדמים ביותר בדרך המתקדמת ביותר.

 
 

הצטרפו היום ללמידת המחר!

 

הפרטים נשלחו בהצלחה. תודה.

bottom of page